РЕМОНТ АВТОЕЛЕКТРОНІКИ
ЧІП-ТЮНІНГ.

Прошивка ECU (ЕБУ) Працюємо з усіма марками автомобілів.

Ремонт будь-якого електроустаткування автомобіля в Києві

Ремонт автоелектроніки

Ремонт автоелектроніки один з найскладніших профілів пов'язаних з автосервісом. Що б не трапилося з вашою машиною довіряти роботи по ремонту електроніки варто тільки перевіреним, висококваліфікованим, майстрам з великим досвідом. Наші фахівці швидко і уважно протестують всю електронну систему автомобіля, знайдуть і усунуть неполадки. Всі роботи проводяться на професійному обладнанні досвідченими майстрами, тому ремонт проходить в найкоротші терміни, акуратно і з гарантією. Якщо це можливо, працівники «Dr-Auto» відновлять зламану деталь за заводськими параметрами. Вартість наших послуг нижче ніж на фірмових СТО по всій Україні, а професіоналізм як би скромно звучало набагато вище ;)

Чіп-Тюнінг Прошивка ECU (ЕБУ)

Ми вже багато років займається тюнінгом різного рівня складності ДВС і має більше тисячі хороших відгуків наших клієнтів, власників як дорогих автомобілів, так і рядових машин. Чіп-тюнінг - це перепрограмування електронного блоку управління двигуном (ЕБУ), з метою збільшення потужності і динаміки автомобіля без втрати ресурсу, оптимізуючи ККД самого двигуна. Також, при спокійній манері їзди зменшується витрата палива. Чіп-тюнінг це програмне збільшення потужності автомобіля за рахунок оптимізації роботи програми управління двигуном і звільнення прихованого потенціалу. Чому це не зробив завод-виготовлювач і чим ми кращі від інших компаній, відповіді на ці та інші питання можна отримати у наших фахівців. З будь-яких питань пов'язаним з тюнінгом або ремонтом автоелектроніки, графіку нашої роботи і запис, звертайтеся за телефонами в контактах.

Контакти
0
Виконано ремонтів
0
Чіп-тюнінг авто
0
Задоволених клієнтів
0
Років досвіду!

Прошивка блоків

ПРОФЕСІЙНА, ПРОШИВКА БЛОКІВ керування двигуном З ГАРАНТІЄЮ, ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ АВТОМОБІЛІВ

Послуги з ремонту й відновлення електроніки автомобілів всіх марок

Виконуємо професійний ремонт автоелектроніки в Києві, Україна
Чіп-тюнінг, ремонт АКПП, сигналізації і имобилайзера

  • ECU (ЕБУ) це «мозок» вашої машини
  Ремонт блоків ECU (ЕБУ)

  Діагностика та ремонт блоків управління двигуном. Якщо ж ремонт є недоцільним, тоді виконується заміна і прив'язка блоків управління.

  • Поломка 1 блоку створює багато проблем
  Ремонт електроблоків

  Ремонт будь-якої автомобільної заводський електроніки та електрики всіх марок авто, технічне обслуговування електроустаткування

  • Без цього машина не заводиться
  Прив'язка ключа до иммобилайзеру

  Перепрограмування иммобилайзера при втраті або крадіжці ключів. Ремонт блоку іммобілайзера, відновлення можливості заводити авто

  • Прилади - зв'язок машини з водієм
  Спідометри: пробіг, ремонт

  Дізнаємося реальний пробіг. Корекція електронних спідометрів і скручування одометра. Ремонт панелі приладів, інформаційних дисплеїв

  • АКПП - Автоматична Коробка Передач
  Ремонт АКПП "Під ключ"

  Ремонт автоматичної коробки будь-якої складності. Використовуємо запчастини провідних світових виробників, надаємо гарантію!

  • Устаткування і спец-софт для СТО
  Діагностичне обладнання

  Діагностичне обладнання: виробництво, продаж, обслуговування. Ремонтуємо блоки airbag всіх марок автомобілів.

РЕМОНТ БЛОКІВ КЕРУВАННЯ ДІИГУНОМ

Ми здійснюємо ремонт блоків управління двигуном ЕБУ, ECU, PCM, ECM, DME, DDE, PMS, PLD і ремонт інших електронних блоків управління автомобілів безлічі марок і моделей. На ринок послуг з ремонту електронних блоків управління ми вийшли в 1995 році. З тих пір ми напрацювали методики ремонту і знання в даній області, які дозволяють нам здійснювати ремонт електронних блоків управління двигуна багатьох поширених автомобілів в рекордно короткі терміни.


Консультація

Ремонт електрики автомобіля в Києві

Діагностика та ремонт електрообладнання автомобіля. Надаємо терміновий ремонт електрики авто, виїзд автоелектрика

Переваги ремонту у нас


- доступні ціни при високій якості робіт;
- професіонали високого класу;
- двадцятирічний досвід в одному профілі;
- швидкість і якість виконання;
- використання сучасного обладнання;
- новітнє програмне забезпечення;
- ремонт електрики з урахуванням правил з техніки безпеки;
- допомога в пошуку запчастин і блоків;
- надання широкого асортименту послуг.

Діагностика електрики в автомобілі


Електричні механізми в автомобілі часто вимагають монтажу, це найважливіша складова будь-яких ремонтних робіт такого типу. Від професіоналізму майстрів і правильної діагностики залежить безпека експлуатації приладів, тому дуже важливо, щоб подібні дії виконував отлько фахівець. Діагностика електрики автомобіля у нас - це гарантія якості. Ми надаємо клієнтам вигідну вартість на комплексні послуги з ремонту та діагностиці.

Ремонт електрики автомобіля в Києві


На даному процесі не рекомендується економити, особливо якщо у вас імпортне авто, оскільки автоелектрика займає невід'ємну частину в житті кожної сучасної машини. Все, що пов'язано з ремонтом автоелектрики - ця сфера діяльності професіоналів високого класу. Без спеціалізованої освіти тут не обійтися, та й хто зацікавлений в тому, щоб його машиною займався рядовий слюсар.

Нас часто запитують:

Виконати якісний ремонт автоелектроніки НЕ дорого - це можливо!

Консультація, запис до майстра: (067) 798-93-93, ‎(097) 800-61-61

Ми з повною відповідальністю заявляємо про високий рівень кваліфікації наших фахівців, ми працюємо тільки в певній галузі авторемонту. Для багатьох робіт потрібно спеціалізоване вузькопрофільні обладнання. Тому, якщо ми бачимо, що проблема замовника не може бути вирішена власними силами, ми рекомендуємо своїх партнерів з техобслуговування, які виконають завдання на відмінно!

Якість та 100% задоволеність клієнтів - наша головна перевага і найкраща реклама «Dr. Auto » протягом 25 років профільної діяльності.

Контакти:

 • Телефони: (067) 798-93-93, (097) 800-61-61
 • Графік роботи: ПН-ПТ с 8:00 до 19:00
 • Замовлення і доставка: автозапчастин!

Для активації інтерактивної функції карти нижче, клікніть по ній кнопкою миші.

Ремонт автоелектроніки якісно!

Ми впевнені, що якщо Ви зайшли на наш сайт, значить ви любите свій автомобіль, і хочете не просто якось вирішити проблеми з ремонтом автомобільної електрики, а забути про них назавжди!


Розкажи про нас друзям

1995 - 2021

Dr-Auto.com.ua